| bestia69k20 a întrebat:

Salutare.
Deci,am si eu o intrebare: cat m-ai costa taxele de transport daca am sa comand de pe acest site? http://www.gearbest.com/? gclid=CjwKEAiAmJvBBRDKpP724LigwngSJAAYRJXBUqO7znrvIsGKOV tln3CUnZyhdIZ3hgYC6yc_MEpu4RoCQoTw_wcB
Si cum as putea sa platesc?

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Daca te uiti atent acolo undeva mai jos de pret scrie free shipping la unele produse ceea ce inseamna transport gratis, iar la altele scrie pretul si de platit se poate doar prin paypall cu card de debit.