| ___BE48 a întrebat:

Salutare, dețin 2 voucher cadou Emag și a-și dori să achiziționez un produs, iar întrebarea este, " Pot să folosesc ambele voucher pentru acest produs? " sau se poate folosi câte un voucher pentru un produs în parte?!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In principiu, poti folosii doar 1 singur voucher pentru o singura cumparatura, asta daca cumperi online, fiind un singur spatiu sa treci codul voucherului.

Dar daca cumperi direct din magazin, se poate platii intai cu voucherele si ce ramane poti platii cu cardul bancar sau cash.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Violetta ca de obicei numai prostii scrie.

https://www.emag.ro/user/vouchers

Poti adauga mai multe vouchere pe care le poti apoi folosi cand dai comanda.

| mihai69 a răspuns:

Scrie la fiecare în ce condiții trebuie folosit.