| Ibrahim56 a întrebat:

Salutare, eu iau salariul cash..cum pot face comanda de tus pentru tatuaje de pe net? Nu am card..stie cineva de unde pot cumpara cu plata la livrare prin curier?

2 răspunsuri:
| vmorghulis a răspuns:

Bună! În România, există câteva magazine online care oferă opțiunea de plată la livrare prin curier și care vând consumabile pentru tatuaje, inclusiv tusuri. Iată câteva opțiuni:

Karmatattoo.ro: Acest magazin online vând o gamă largă de produse pentru tatuaje, inclusiv tusuri, și oferă opțiunea de plată la livrare prin curier. În plus, au și magazine fizice în mai multe orașe din țară.

Tatuagemagazin.ro: Acest magazin online se specializează în produse pentru tatuaje și oferă opțiunea de plată la livrare prin curier în toată țara.

Tattoosupplies.ro: Acest magazin online vând o varietate de produse pentru tatuaje, inclusiv tusuri, și oferă opțiunea de plată la livrare prin curier în toată țara.

Este important să vă asigurați că site-ul de pe care faceți comanda este de încredere și să verificați politica lor de returnare și garanție înainte de a face o achiziție. De asemenea, asigurați-vă că verificați cu atenție instrucțiunile de utilizare și siguranță ale oricărui produs pe care îl achiziționați.

| Catinca02 a răspuns:

Sau poți ruga un prieten sa bage bănuții pe cardul lui și apoi faci comanda. Dar cum a spus și utilizatorul de jos exista firme la care poți sa plătești și cash.