| MarVerde_8036 a întrebat:

I need some helpin`!
Peste cateva saptamani vine ziua mea si am la dispozitie 10 milioane (1000 Roni) pentru a-mi lua un telefon.
Va rog dati-mi sugestii de telefoane frumoase, neaparat touchscreen (m-am obisnuit pe touchscreen si sincer imi este mai eficient), vreau sa faca poze foarte frumoase (chiar artistice, de ce nu?) adica nu vreau sa se vada in poze ca are o camera ieftina! Si vreau sa fie frumusel happy
De exemplu Samsung Omnia e f. dragut dar e scuump! Deci cum am zis pretul sa fie maxim 10 milioane!
Pupici!
Dau funda, multumesc frumos pentru cei care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| troller2103 a răspuns:

Samsung galaxy s sau Samsung galaxy mini

Samsung c3300k

astea sunt mai faine si se vad si clare pozele.winking

10 răspunsuri:
| sorinsam1995 a răspuns:

Htc din acela care filmeaza hd ii face reclama la televizor! bAfta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu-ti ti telefonul care-l ai acum si-ti cumperi o camera foto?
[parere]... happy
btw happy La multi ani!

| noescape a răspuns:

Am inteles ca SE Experia x10 face niste poze formidabile.

| atomick a răspuns:

Ce norocoasa esti crying. Daca mi-ar pune si parinti mei la dispozitie 10 milioane sad. Orcum felicitari si la multi ani!

| MarVerde_8036 explică:

Nu imi cumpar camera foto pentru ca o voi folosi doar la ocazii foarte rare, evident ca nu o folosesc ca pe un telefon, si mi se pare normal sa imi iau un telefon nou, deoarece acest telefon pe care il am poate ceda oricand avand in vedere ca este TOUCHSCREEN si il am de 1 an jumate happy

| MarVerde_8036 explică:

Multumesc frumos pentru urari detealin si atomick. Daca vrei sa-ti dea si parintii tai bani plange-te ca esti printre cei mai saraci copii din liceu.Cam asa i-am convins si eu, stiu este urat.dar macar merita :*

| Dragos777 a răspuns:

Telefonele asa cum ti le-ai luat asa s-au si dus.pentru poze iti recomand o camera foto, face poze mult mai bune decat telefonul, iar banii astia 1000 de roni, sunt multi bani, iar pe timp de criza nu se merita sa-i investesti intr-un telefon, ai putea face alte lucruri cu ei, de exemplu ti-ai lua niste haine, faci o scoala de soferi, platesti o rata la facultate.dar nu telefoane.nu se merita happy

| fnk_6992 a răspuns:

Iphone 3GS happy

| Bettynutza a răspuns:

Draga... depinde ce fel de telefon ai avea nevoie. daca doresti un telefon bun. oridecare. dar sa fie Nokia. nu conteaza ce fel de model.dar daca doresti de fite. sunt alea cu multe butoane nu stiu cum se numeste happy sau IpHone. sau BlackBerry nujj happy vezi tu. mult noroc! :X

| HellDuck a răspuns:

Ti-as recomanda niste modele HTC(Wildfire, Tattoo etc.)
Nokia N97.
Motorila Defy.