| GabiiTssu a întrebat:

Salutare!
In cateva zile va fi ziua iubitei mele si habar n-am ce sa-i cumpar.
Dati-mi va rog niste idei, propuneri si va voi fi rescunasctor happy..Multumesc anticipat.
Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Valy93 a răspuns:

Exact cum a spus si ImNotPerfect, fetele prefera cadouri pe care nu toate fetele in general pe primesc. Adica ofera-i ceva aproape unic, ceva ce nu multi baieti ofera iubitelor lor. Cel mai important este ca TU sa fii cadoul happy dar, cum bucul simt trebuie sa-si faca prezenta, ofera-i un lantic frumos, un inel, o bratara, ceva ce nu a mai vazut in toate vitrinele. Si inca ceva. Florile sunt precum aurul happy (sa nu fie artificiale, ofc).

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Rar poti gresi daca oferi bijuterii sau parfum.Cred ca un lantisor cu pandantiv fin din argint ar fi un cadou potrivit pentru o domnisoara.

| anonimus321 a răspuns:

O poti intreba,insa cel mai frumos ar fi un inelus,dar ii poti lua si o bratara,un lantisor,o haina care-i place ei mult,sau ceva personalizat, o cana cu imaginea voastra si un text(sunt cani care au o anumita culoare, albastru de exp si atunci cand pui ceva cald in ea se face alba si se vede mai bine poza), o rama, un ursulet sau ii poti pregati o cina romantiiiica. happy

| ImNotPerfect a răspuns:

Pai marea majoritate a femeilor prefera cadouri personale, nu comune (la comune ma refer la anumite lucruri ca un set de farfurii, un tablou sau un fier de calcat etc.). Poti sa te uiti printre lucrurile ei si sa observi ceea ce nu are. Eu una as cumpara un parfum, mai scump. Poti cumpara o bijuterie, doar una, pentru ca este un lucru fin, ales cu gust, nu o gramada de accesorii. Pe langa unul din aceste cadouri (sau ambele) ii poti oferi un buchet frumos si mare de flori sau un trandafir, pentru ca este mai romantic. Haine, dupa parerea mea, nu ar trebui sa ii cumperi pentru ca poate nu nimeresti marimea, poate nu ii place. Sper ca te-am ajutat si ii urez un la multi ai!