| epicgamer13 a întrebat:

Salutare TPU! Am gasit un volan de gaming(mai exact un g923 cu schimbator) cam pe la 1450 de lei pe amazon, dar nu stiu cum se procedeaza cu comanda si cum se iau banii de pe card. Se iau dupa ce primesc produsul sau cand este pus pe curier sau instant?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu pleaca nimic din depozitele amazonului pana plata nu este facuta complet si banii nu au intrat in contul bancar al companiei care vinde.
Astea sunt regulile site-urilor internationale de vanzari: plata se face online, la cumparare.

Plata ramburs se poate face numai in tara.