| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa ma ajutati cu cateva informatii despre reducerile in Spania.Pe scurt: am prins o super oferta la o cursa low cost pentru data de 28.ian.2012 Bucuresti-Barcelona, de o singura zi, si vreau sa profit de reducerile foarte mari din aceasta perioada.Intrebarile mele sunt: ce mall-uri/outleturi au preturile foarte reduse in Barcelona si eventual imprejurimi? Cat timp tin reducerile de iarna in Barcelona? Ce alte magazine/mall-uri/outlet-uri din Spania merita vizitate in perioada reducerilor?

2 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

FOARTE greu de ghicit strategia magazinelor în acea perioadă mai ales acum cu criza asta! Eu aş zice să te bucuri mai mult de BARCELONA decât de cumpărături în Barcelona! ENJOY!

| southend86 a răspuns:

Foarte tare ideea.Bravo! Eu am facut cumparaturi in Madrid si am iesit super ieftin...iti recomand acolo daca vrei, in Barcelona nu stiu.