| Anonimus11111 a întrebat:

Salutare tuturor! Am si eu nevoie de cateva pareri (as dorii mai multe daca se poate). Vreau sa-mi cumpar un leptop ( nou bineinteles) si vreau sa stiu care e mai bun dupa marca. Sa aiba RAM-ul de 4 (nu mai putin) si memoria de cel putin 300 GB iar grafica ecranului sa fie bunicica. Pute-ti sa-mi spune-ti din propria voastra experienta, daca ati mai cumparat asa ceva. Pretul leptopului sa fie intre 1000-2000 lei pentru ca nu dispun de mai multi bani. Am vazut pe internet la magazinul ALTEX laptopuri foarte ieftine si foarte bune, dar nu stiu daca preturile sunt la oferta si in magazin sau doar pe internet. Astept parerile voastre (cat mai multe va rog). Multumesc! Votez si cel mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

Cel mai simplu este sa mergi in magazin sa spui de cati bani dispui si sa specifici clar pentru ce vei folosi laptopul. Ceea ce vrei tu sa aiba se poate sa nu coincida cu nevoile tale si te vei trezi cu un laptop pe care nu il vei putea folosi la ce vrei tu. Cei din magazin te vor ajuta sa faci cea mai buna alegere.

| Mihaitzz a răspuns:

La ce cerinte ai tu, in 1000-2000 lei nu cred ca o sa gasesti.

| Mihaitzz a răspuns:

Totusi uita-te aici...
http://www.cel.ro/......gb-hdmi-l/

| Useeeer124124 a răspuns:

Nu cred ca gasesti un laptop atat de ieftin. Eu am MacBook dar este foarte, foarte scump.

| sebyr a răspuns:

Locul 1; mac,,,, locul 2 Sony vayo,,, locul 3 tosiba, restul pentru mine nu exista, alegi tu ce vrei dupa asta