| kikimaki a întrebat:

Salutare, vreau sa-mi schimb vestimentatia insa nu le am cu denumirile, poate sa-mi spuna cineva cum se numesc pantofii astia? MS!
http://uploadimage.ro/images/12255679397025009026.jpg

1 răspuns:
| Blueish a răspuns:

Sa inteleg ca esti baiat. Genul asta de pantaloni se numesc pantaloni skinny sau conici. ideea e ca.....nu inteleg in ce vrei sa iti schimbi vestimentatia? happy ca o pereche de blugi sigur nu o va schimba daca vrei sa o schimbi cu cea de genu` skaterilor .....bine ei umbla cu pantalonii pe jumatatea fundului dar asta e alta mancare de peste laughing ideea e ca si ei poarta tot skinny-conici. Doar ca stiu cum sa ii aranjeze si arata foarte bine cu un tricou larg si skateri sau conversi. Trust me :d Funda?batting eyelashes