| Mariusleonte a întrebat:

Săptămâna trecută marți am facut o comanda de la eMAG si nici in ziua de azi nu mi-a ajuns produsul. Luni am sunat la eMAG si mi-au spus că firma de curierat (sameday) are produsul in depozit si ca incearca urgentarea livrării. Intrebarea mea este, a pățit cineva sa nu primească produsul deloc? Stiu ca firma asta de curierat e cam înceată dar ma îngrijorează faptul că este posibil sa nu imi primesc coletul. Deci reiau, a pățit cineva sa nu i se aducă coletul?

Răspuns Câştigător
| Gabriel2424 a răspuns:

E ceva normal am comamdat si eu ceva de la pc garage tot cu sameday curier si da, sunt o firma lenta care nu se grabesc cu livrarea comenzii, dar fii sigur ca o vei primi.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu esti singurul e plina pagina lor de reclamati https://www.facebook.com/......?/eMAG.ro/

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mâine, la prima oră, contactează telefonic firma de curierat și întreabă-i rapid despre coletul tău. Fiindcă, dacă nu sunt serioși, s-ar putea să-l returneze cu mențiunea "lipsă domiciliu" iar tu să afli abia mai târziu. Că a fost, dar a și plecat înapoi la expeditor, fără a te contacta.Să știi că s-au mai întâmplat și lucruri din astea.