| G a întrebat:

Stie cineva daca mai este Timberland in Iulius Mall in Iasi? Stiam ca era, dar n-am mai fost pe-acolo de mult, si nici pe site nu mai apare.

Răspuns Câştigător
| Owakey a răspuns:

Bună!

Păi dacă nu mai apare pe niciun site, înseamnă (cel mai probabil) că s-a desfiinţat. Dar dacă stai în Iaşi, du-te şi verifică.

Baftă!

1 răspuns:
| xGumitsa a răspuns:

=`Heii`, am fossst` recent, TimberLand e tot acolo, neschimbat laughing. Nu s`a desfiintsat`, da` auu` facut cateva renovarii` p`acolo, Fundeetssa`?;;]