| ymhr6 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi tutun pentru tigari? Daca da, la ce pret?

29 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca aici: www.e-tobaccos.com; este un site din Spania, dar cam scump la taxa de livrare; totusi gasesti cateva marci care merita daca le comanzi in dubla cantitate.

sau aici: www.evtinicigari.bg; e un site din Bulgaria si au preturi mult mai bune decat la noi; din pacate doar cateva marci si taxe mari de livrare; daca ii convingi sa-ti livreze mai ieftin, spune-mi si mie; magazinul e in Plevna, poate esti pe aproape.

eu in prezent cumpar de pe www.e-tobaccos.com si ies cam la 85. 000-90. 000 lei echivalentul unui pachet de 20 de tigarete. nu e mare economie aparent, dar fumez mai putin pentru ca sunt mai tari tigarile facute astfel, iar calitatea...incomparabil mai buna ca a tigarilor la pachet din comert.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tehnomatex.bizoo.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Ungaria, este si foita, foarte ieftn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Ungaria si e ieftin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, la jumatate de pret fata de cel din comert. http://www.tutunieftin.home.ro

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pipabolt.com/? p=productsList

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pai de la 60 de ron cutia de 170 la 80 de ron cea de 200

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu incerci sa cumperi direct de la cultivatori pretul e de 10 ori mai mic si mult mai sanatos

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat priveste preturile, te asigur ca sunt ok. Depinde ce doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am stat o perioada in Oradea si multa lume cumpara din Ungaria, cutia de 170g costa undeva la 35 ron, tutun de calitate

Alte răspunsuri
| mirey_4137 a răspuns:

Depinde de oras, de unde esti? Indiferent de locatie, sunt magazine speciale, de obicei tutun gasestii in magazinele unde au si tabachere, brichete etc! De exemplu in Bv in UNIREA SHOPING CENTER este un magazin numai cu asa ceva! In plus, poti incerca sa cauti si pe internet, e posibil sa iesi mai ieftin. Preturile difera, poti da 60 de lei sau 120 de lei. Depinde de calitate si cantitate.

| Ene_Costin_1974 a răspuns:

Da aici gasesti tot: http://tutungerie.shopmania.biz produse de calitate cu factura si garantate.

| tutunieftin a răspuns:

Sper sa va multumeasca atat marcile de tutun cat si preturile de pe www.tutun-ieftin.eu

| grig_5711 a răspuns:

Dap. aduc eu din partea asiatica a Turciei. vezi aici http://www.tutunieftin.home.ro

| grig_5711 a răspuns:

Mai ieftin decat 20 de ron punga n-am gasit. adica aici http://www.tigari-rulate.webgarden.ro

Alte răspunsuri