| anonim_4396 a întrebat:

Ştiţi cineva când se vă face în drobeta turnu severin un mall, mcdonald's sau un kfc?:-

3 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Nu aveti pana acum asa ceva? rolling on the floor Inseamna ca ii saracie la voi ma.

| IMC90 a răspuns:

Trimite-i lu Patriciu o scrisoare prin care sa-l convingi ca e rentabil rolling on the floor

| Láríìśàá a răspuns:

Trebuie să mai treacă ani. Severin este un oraș mic. nu avem noi loc de mall rolling on the floor)). Avem și noi Cora și Decebal și gata vrei mall? rolling on the floor))))))))). Severin e tare și fără mall ' pretenaș ' love struck.