| deiutza_2260 a întrebat:

Stiti site-uri faine cu haine destul de ieftine?
fundita!
pupi!

Răspuns Câştigător
| andalu a răspuns:

Nu iti recomand mycloset.ro, au preturi mari insa nu asta ar fi pb ci faptul ca mereu gresesc marimile asa ca de doua ori eu a trebuit sa le returnez hainele si ei mi-au pus banii pe card.
Site-urile cu haine foarte ieftine pot crea mari neplaceri pentru ca te poti trezi cu haine de foarte proasta calitate.Iti recomand ca mai bine sa astepti reducerile la diferite firme care au croieli super si materiale de asemenea.
Eu mi-am mai comadat haine si de pe www.otto.ro si www.quelle.ro insa nu stiu ce inseamna ieftin pentru tine. iar la site urile mai sus precizte exista marele inconvient ca vin greu pentru ca in general nu le au pe stoc si le comanda din Germania.
Sa te feresti de site-uri de genul starshiners.ro, au produse ingrozitoare. mie mi-au adus o bluza rupta.si nici nu ai posibilitatea sa le returnezi (cel putine pe mine m-au refuzat spunandu-mi ca asta e regulamentul.)

10 răspunsuri:
| stefaniaa116 a răspuns:

Eu mi-am luat ultimele 2 dati de pe: www.misspretty.ro.
Au preturi f bune in comparatie cu orice altceva. Hainutele ajung repede la tine si pana acum au fost f seriosi :)

| daniel_6238 a răspuns:

Aici poti gasi mai multe lucruri care sa fie pe placul tau, atat haine cat si accesorii: http://antiques-of-tomorrow.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.hiperstore.ro gasesti o gramada de magazine de haine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.hiperstore.ro gasesti o gramada de magazine de haine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei:*. Daca te intereseaza:http://lucrusoarelil.blogspot.com/.
Momentan sunt putine hainute, e nou blogul, dar in urmatoarele zile vom adauga mai multe.Hainele sunt de vara si de toamna.

| ClickSiCastigi a răspuns:

Mycloset.ro
fashiondays.ro

| Cla a răspuns:

Http://newclothes.hi5.com sper sa ti placa