| finesse a întrebat:

Stiti vreun magazin de haine misto si ieftine in Londra?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Incearca in magazinele Dorothy Perkins.Hainele sunt dragute si nu au preturi ridicate. O gramada de haine calumea cu preturi acceptabile gasesti la H&M, NewYorker si magazine de genul asta pe care le gasesti si in Romania (Kenvelo, WooDoo, Sprider)

eileen
| eileen a răspuns:

Eu am fost anul trecut in Londra, sunt foarte faine hainele de la H&M, Next, New Look, Dorothy Perkins, Atmosphere.

| murik a răspuns:

...eu iti recomand unul, de rasfat, sunt ceva mai costisitoare, insa sunt ceva inedit. anyway trage cu ochiul si aici: www.paulsmith.co.uk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primark! Am fost acolo si am plecat cu vreo 20 de bluze si alte chestii si am cheltuit doar vreo 100 de lire, e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.hainutelondra.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este unu chiar in ilford in mall la etaju 2winking

| Ajuttot a răspuns:

Uite aici un site foarte bun http://bit.ly/22gfK0C

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

Pikop sunt tricouri bluze pijamale etc. la o lira shopinng centre cam in rest sunt la 10 12 11 20 lire

| sushi a răspuns:

H&M, Dorothy Perkins, Next & my personal favorite : Topshop. (www.topshop.com) -cam scump, dar super-merita! check it out.

| Popa_Radu_1959 a răspuns:

Desigur PRIMARK, ieftin si foarte aglomerat. Il gasesti in toate orasele mari din UK si in curand si in Romania. Un fel de PEPCO din Irlanda.