| Georgianna3723 a întrebat:

Ştiţi vreun site de unde pot cumpăra on-line un costum de baie cu animal print?

6 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Cauta si tu pe www.starshiners.ro

| Georgianna3723 explică:

Prin magazine nu am găsit deocamdată, de aceea am apelat la varianta onlinehappy. Cat despre Starshiners, am cautat deja. Ma gandeam ca stie cineva un site unde este sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici gasesti costume de baie cu anima print! Unele chiar create de Catalin Botezatu! http://shops-and-the-city.ro/costume-de-baie.html

| oxaz a răspuns:

In romania trebuie sa gasesti asa ceva

| x.nails a răspuns:

Iesi prin magazine, trebuie sa gaseti. Incearca Pull and Bear.