| Nikolassss a întrebat:

Sunt originali? https://www.facebook.com/......908266856/ Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Au sigla originala.Dar in ziua de azi...nu se stie.

3 răspunsuri:
| andre3aph a răspuns:

Totul se rezuma la pret. Daca costa pana in 130 lei -> fake!

Poate 130 lei dar sa fie second hand.

| dadine a răspuns:

Sincer nu prea par originali, cei de la ck Calvin Klein au totusi cusaturile si lipiturile mai ferme, nu ar trebui sa se vada asa, desi nu e brand prea bun, totusi isi pastreaza prestanta, mai degraba iti dai seama daca sunt originiali din eticheta interioara (cea de pe limba) acolo ar trebui sa apara sigla ok si tara de origine normala. degeaba au sigla - care se poate copia foarte foarte usor. iti dai seama oricum dupa o luna ca nu sunt originali ca se dezlipesc.

| AndreeaDeeaDee a răspuns:

Da, sunt! Si frumosi.