| PrINcEss_Y a întrebat:

Unde pot gasi catalogul avon campania 15 / 2010?

Răspuns Câştigător
| Peto a răspuns:

Http://inscrieriAVON.hi5.com
aici ai :*

11 răspunsuri:
| Codruta a răspuns:

Inca nu a aparut, deocamdata este valabila campania 12 la reprezentanti.winking

| BOGDAN a răspuns:

Pesteee tottt

| 111_9849 a răspuns:

Cauta pe hi5. sunt fete care pun brosura acolo mult mai devreme:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin mail la b.deea@y7mail.com, o primesti direct la tine acasa! Si nu doar cea de 15, ci toate brosurile noi! Esti reprezentant?

| PrINcEss_Y explică:

,, brioshickacualune,, fundita pe mama ca eu in primul rand sunt sin alba unde nu este acest magazin si in al doilea rand vroiam sa-l vad pe net dar lasa.

| DianaC a răspuns:

Incearca la standurile din real... fundita?

| byby_7642 a răspuns:

Momentan se adauga cmenzile din C 13 happy