| Alexaaaaa. a întrebat:

Unde pot sa gasesc si eu blugi cu turul lasat in Pitesti crying? Am fost aproape in toate magazinele dar nimic si cand intreb de blugi cu turul lasat se uita vanzatoarele asa de ciudat de parca nici nu au auzit de asa ceva laughing...

13 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Ia si tu marimea cea mai mare si leaga te cu un cordon la briu si iti atirna. turu pina la genunchi

| medex3 a răspuns:

Si eu tot am cautat. dar nimic.Am gasit acum un an pe un site.Nu erau chiar asa de scumpi.

| AlecSSyA a răspuns:

Daca intrebai de salvari(acesta este adevarata denumire a pantalonilor respectiv jeansilor cu turul lasat)sigur stiau doamnele vanzatoare despre ce vorbesti. Din pacate nu cunosc orasul Pitesti, deci nu te pot indruma.:*

| Clauditza a răspuns:

Incearca aici jeansfunkyfashion.blogspot.com/2009/08/blugi-...

| Clauditza a răspuns:

Scuze era 1.bp.blogspot.com/.../awUZJxS5xbc/s320/jeans.jpg

| denisa20 a răspuns:

Eu sunt din Pitesti si nu am vazut prin magazine.Mai bine cumperi online.

| OanaG a răspuns:

Poate ele n-au auzit de asa ceva laughing

Gasesti pe net :*

| gossipgirl a răspuns:

Voi in Pitesti aveti multe magazine, deci e cam imposibil sa nu gasesti tu uniiwinking Eu am unii din New Yorker, dar voi nu aveti asa ceva pe acolo...Incearca la Terranova!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ykipinky@yahoo.com incearca sa intri p site'ul asta iti face comanda, si eu am avut aceeasi problemawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cluj alexaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti in Pasajwinking

| bnj a răspuns:

Nu exista hip-hoperite in Pitesti? laughing Vezi si tu i-ati de pe net pe comanda, altceva nu stiu ce sa iti zic. Peace out!

| jeny a răspuns:

Teranova. cel putin in cra
iova suntbig grin