| roxiii a întrebat:

Unde pot vedea brosura avon campania 18/2010?

19 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Nu exista tongue sunt doar 17 campanii pe an

| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Campania 17 a fost ultima pe anul 2010.
brosura 1 pe 2011 o poti vedea pe http://www.avon-cosmetice.com/......0-19012011

| bianca a răspuns:

Exista doar 17 campanii din cate stiu eu happy

| AnonymousMm a răspuns:

Aici:http://brosuraAVON.hi5.com
Sunt foarte multe brosuri aici neaparute inca:)
Sper ca ti-am fost de ajutor:)
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum daca nu stia roxi acum stie...deci campania 01/2011 unde o putem vedea?big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveti posibilitatea sa castigati venituri suplimentare intr-un mod usor si placut, devenind reprezentant Avon Trendsetter si/ sau Oriflame.
Pentru mai multe detalii si inscrieri ma puteti contacta la saphira264@yahoo.com
Va multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://catalog-avon.blogspot.com/ sunt in format mult mai bun si o calitate mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut si nu am gasit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La avon cosmetics campania 18 dar acum u se poate ci mai tarziu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pot vedea brosura avon campania 18/2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista decat 17 campanii intr-un an!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista campania 18 ca dupa campania 17 urmeaza campania 1 din anul respectiv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista campania 18

Răspuns utilizator avertizat
| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu reducere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.