| florentina_2607 a întrebat:

Unde se gasesc curele din piele pentru ceas?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
De regulă la magazinele care vând ceasuri sau Mall.
Pa, pa.

21 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

In mall.

| NoName_9903 a răspuns:

Daca ai un ceas de firma mergi la reprezentanta si ai sanse sa gasesti modelul original. Daca nu, gasesti la orice magazin care vinde ceasuri, mergi cu vechea curea la tine ca sa te asiguri ca cea noua se va potrivi ca dimensiune si ca sistem de prindere.

| MisterKat a răspuns:

La mall, la ceasornicarie happy de obicei sunt destul de ieftine, poti sa incerici si la o pielariehappy

mariana
| mariana a răspuns:

La orice magazin care vinde sau repara ceasuri.

| ellene a răspuns:

Eu am avut vreo 3 curele din piele si tot s-au rupt. Acu mi-am luat una de imitatie si vad ca tine mai mult ca alea. Am fost la o ceasornicarie si mi-a si inlocuit-o pe loc cu doar 5 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anumite ceasornicarii au si astfel de curele. Poti intreba unde iti repari ceasul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o firma care produce si curele de ceas de diferite dimensiuni si culori. daca te pot ajuta trimite-mi mail pe adresa : cristianbogdan. g@gmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.romchrono.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac curele de ceas din piele. Laur 0723 519 329.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac curele de ceas din piele (lucrate manual). 0723 519 329 laur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.cureleceasuri.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi la CurelePiele.ro, uite aici http://www.curelepiele.ro/produse/curele-de-ceas au multe si sunt de calitate, mi-am luat si eu 2, una pe albastru, mi-a placut culoarea;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara. Pe "Okazii" (id "lumi_nitza", tel. 0766878598), sau pe "ceasuridemana.ro" (id "luminitza") vand curele din piele pentru ceas lucrate manual, modele, dimensiuni, culori diferite la preturi comparativ mai bune decat ce se vinde pe site-urile de profil. Se pot confectiona si la comanda, functie de aceste criterii. Multumesc!

| gherghe_9739 a răspuns:

La toate magazinele alimentare.

| ghita_9278 a răspuns:

Incearca pe romchrono.ro. Au curele de ceas de vanzare. Am si eu una si sunt foarte multumit.

| ghita_9278 a răspuns:

Incearca pe www.romchrono.ro. Au curele de calitate.

| gusantes a răspuns:

Salut, fac curele de ceas manuale din pile. Intra pe www.cureleceasuri.ro sau Manufacture de Gusantes.

| Ecaterina_Vornicu_1970 a răspuns:

Sunati la 0743848393

| mariacristinavoicu a răspuns:

La ce magazin pot gasi curele pentru ceasuri de mana

| alexestefan a răspuns:

Distribuitor Constanta de curele ceas piele, baterii ceas Sony, baterii lithium CR.Tel.0764.533.165.