| anamaria292009 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati cum puteti! Vreau sa imi comand o rochie de pe foggi si imi este frica sa fiu pacalita de calitate. Ce parere aveti despre materiale si rochii?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu recomand sa cumperi nimic online, pentru ca online ai toate sansele sa nu fie produsul de calitate ori masura sa ti se potriveasca.
Cumpara numai din magazin, pe probate!

| dullcat a răspuns:

Cauta recenzii pe internet, eu recunosc ca nici n-am auzit de acest site. Oricand iei de pe internet exista sansa sa nu corespunda marimea, nuanta, sa fie materialul mult prea subtire etc. Daca vrei calitate incearca sa eviti materialele sintetice.Chiar si cele din bumbac pot fi aiurea, de aceea cel mai ok e sa cumperi fizic, ca sa nu ai parte de surprize.

| anonim1920 a răspuns:

Foarte bune de pe FOGGI, material bun