| Pinkyx a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o placa de intins parul si nu stiu ce sa aleg intre Philips 8310[ Straight Active Ion] si Remington s2002. Care este mai buna dupa parerea voastra? pls help:-s. Fundăă :*.

Răspuns Câştigător
| alexandracas a răspuns:

Remington! recomand cu cea mai mare caldura o am de 5 ani! folosita foarte des. avand in vedere ca le fac parul fetelor cu ea. te pup

10 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna Pinky.
Modelul HP8310 de la Philips este destul de criticat pe net. Acred ca ar fi o alegere mai buna cea de la Remington. Remington sunt specializati pe aparate pentru par si nu prea am vazut remarci negative de la utilizatori: http://goo.gl/gkGZj.
Iti recomand insa sa-ti iei o placa cu control al temperaturii si protectie ceramica pentru par. nu sunt mult mai scumpe, dar sunt mult mai bune.
Succes;)

| Ea12345 a răspuns:

Eu as alege Philips 8310.Are cineva si am folosit'o o data si este chiar foarte bunahappy

| Bibi_1645 a răspuns:

Remington intotdeauna big grin

| DyannaDya a răspuns:

Eu as alege Remington.Am si eu o placa de la firma asta si e foarte buna.Nu iti arde parul aproape deloc si iti lasa parul fin.Eu asta as alege, Bafta!

| Alecsa4u a răspuns:

Philips 8310.clar.am avut o placa.si o foloseam si eu si sora mea.si m-a tinut 4 anibig grin

| Cryss95_5314 a răspuns:

Remington! iti face parul fin si tine foarte mult parul intins! nu uita sa cumperi si o solutie pentru protectie!

| Cristiana_5185 a răspuns:

Remington sunt cele mai bune:*

| AdDa_7949 a răspuns:

Fierul de calcat! [baga tare tatutulerolling on the floor]

| nonameeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Dupa parerea mea e mai buna Remington. happy

| giulaya a răspuns:

Am avut Philips si acum am Remington. mie imi place mai mult Remington, asta as alege