| OHmyGosh a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar laptop. Dau funda!
Care credeti ca este mai bun? Appel?

12 răspunsuri:
| Alex_9605 a răspuns:

Buna! Daca iti permiti un Apple nu mai sta pe ganduri si cumpara-ti unul, sunt printre cele mai bune. Daca nu mai studiaza folosind tutorialul asta http://www.videotutorial.ro/? p=5198 (ghid de achizitionare a unui laptop/notebook)

| ThinkPinkBb a răspuns:

Acer este ff bunwinking

| Bianka a răspuns:

Da. Appel este bunbig grin
Eu Appel as lua laughing

| Anablondyi a răspuns:

Hp cu siguranta eu din ala amwinkingwinking

| aia a răspuns:

Eu am de la Dell am dat 20 si ceva de milioane aproape 21 si il am de 2 ani si ceva si mi se pare destul de bunhappy bft

| OHmyGosh explică:

Stiu ca e scump Appel, insa imi permithappy, de fapt nu eu, ci parintiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| GiiaaBăă a răspuns:

Nu stiu eu am 3 laptope. Unul Pachard Bell (se pronunta Paciard Bel), si este bun dar. este cam mare (este al lui tata), mai am unul care este al meu personal Toshiba (se pronunta cu Toșiba), si este gri cu negru, este mai micut decat celalat si este chiar bun (acum depinde ce program ii pagi :XP, Vista, Windows 7) eu am Windows 7, este cel mai nou si mai bun! Si al treilea laptop este la mama in Italia si eu cred ca este cel mai bun dintre toate. Se numeste Acer. Este foarte tare deoarece este alb si mie imi plac laptopele albe, si are camera web implantata in el, deci nu trebuie sa iti mai cumperi! Acer este putin mai scump decat Pachard Bell si Toshiba, dar iti zic ca este cel mai bun! Daca vrei poti cumpara si Appel! Succes

| SteffishoOr a răspuns:

Apple normal ca este bun.
In general, cam toate sunt bune.
Poti incerca si un Dell, Sony sau Hp.

| coco514 a răspuns:

Fujitsu ho Dell Toshiba

| makandrei a răspuns:

Apple este scump si nu face prea multe.Si mai este si MAC-ul ala enervant.

| jerzy a răspuns:

Dell si Acer