| fluxreflux a întrebat:

Vreau sa-mi iau un tricou de pe un site din strainatate, dar nu fac livrari in Romania. Ce pot sa fac? Adica... ma resemnez si gata?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Daca ai card in valuta cred ca iti poti comanda. Dar nu-ti recomand.Transportul o sa te coste de 5 ori mai mult decat pretul tricoului.(nu de alta dar sunt patita) tongue

4 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Nu chiar... daca ai vreun cunoscut in strainatate, il trimiti mai intai la el (daca este posibil) si apoi la tine happy

| ada a răspuns:

Eu te cred ca "te-ai indragostit" de tricoul ala de pe site-ul din strainatate, dar daca nu fac livrari la noi in taara, ce sa faci acum? Cauta sa iti gasesti unul asemanator la noi si daca nici asa nu rezolvi, tu ai spus-o...REZEMNEZA-TE SI GATA! Viata nu sta intr-un tricou.

| MihaiA a răspuns:

happy daca e din america te pot ajuta eu. Da gandeste-te ca platesti shippingu`.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare merita efortul!