| ღTootydeCoolღ a întrebat:

Vreau si eu pareri. Care credeti ca ar fi cele mai bune telefoane, adica cu apliccatii multe, care poate sa prinda net, etc., pana in 1.000 lei big grin?
Funditaa happy

7 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Htc Desire 500, Alcatel one touch x'pop.

| stroedaniel13 a răspuns:

Buna,

Pana in 1000 ron ai putea gasi interesant acest telefon care vad ca este si la un pret promotional acum.

Arunca o privire aici: http://bit.ly/1jcBWGb

Răspuns utilizator avertizat
| wolfrram a răspuns:

Galaxy s3 mini

| sebanu007 a răspuns:

Pina in 1.000 lei pai ti-as recomanda un nocia x3 e foarte bun am si eu unul si prinde net oairles din fata usi la intrarea in bloc si eu stau la etajul 3laughing ti-l recomand

| raulrobocap6001 a răspuns:

Samsung galaxy young sau Samsung galaxy s2