| KdyL a întrebat:

Vreau si eu un site de ghete nike tenesi bascheti. funda

9 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Http://www.sportsdirect.com/SearchResults?DescriptionFilter=nike%20hi%20top

Accepta plata de pe card, dar si din paypal. Nu e un site "facut pe genunchi" ca unele din cele de mai sus. Sunt proprietarii brand-urilor Dunlop, Slazenger, Karrimor, Donnay, Gelert si altele.
Pentru comenzi peste 50 Lire transportul e 1 Euro(unu)(din Anglia, Gatwick) cu DHL-ul. Comanda iti soseste in aproximativ 7 zile, ai link de la comanda catre DHL unde poti urmari unde a ajuns in timpul asta.

P.S.: Fa comparatie la preturi cu celelalte site-uri recomandate.

Răspuns utilizator avertizat
| Rolleer a răspuns:

Uita-te pe Redusimo.ro sunt 120 de magazine online

| brandsfashion a răspuns:

Reduceri, outlet tenisi, bascheti, ghete de firma http://bit.ly/outlet-tenisi

| liviadoop a răspuns:

Vezi aici http://dshop.cabanova.com/incaltaminte-online.html
Sunt foarte buni o sa fi multumit

Sper sa te ajute