| anonim_4396 a întrebat:

A facut cineva cursurile alea gratuite de parasutism din Craiova? Si daca da, cum sunt?

Răspuns Câştigător
| Execution a răspuns:

Ce crezi caar putea fi? pentru antrenament faci cateva exercitii dupa aia te vei parasuta de la o inaltime mai mica asa de proba iar apoi te vei parasuta de la o inaltime mai mare insotit de un expert.

1 răspuns:
| SoSgIrL a răspuns:

Pai eeee normal...adica munca dar si atentie si ai grija sa nu iti rupi coloana...laughing glmlaughing e o senzatie placuta happyFUNDA PLZZ