Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Nu prea cred că o să primesc răspuns aici dar încerc totuși.
A făcut cineva cursurile de parașutism de la: http://www.aeroclubulromaniei.ro/schools/
?

9 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Sigur ca da. ce anume vrei sa stii?

| anonim_4396 explică (pentru Xpressurself):

Serios?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, foarte serios. intrebai daca a facut cineva. un prieten foarte bun al meu a facu acest curs. te intrebam ce vrei sa stii. am vb cu el la telefon acum cateva ore, daca intrebai ce te intereseaza deja iti puteam raspunde. da mai intreaba-ma de vreo doua ori: serios?

| Krepusskul a răspuns (pentru Xpressurself):

Salut. Sunt tipul care a pus întrebarea, contul ăla l-am șters și am uitat să te mai întreb de curs.
Mai poți să mă ajuți cu informații despre el?

| Xpressurself a răspuns (pentru Krepusskul):

Din ce oras esti?

| Krepusskul a răspuns (pentru Xpressurself):

Ți-am trimis mesaj.

| B3B3NI a răspuns:

Eu imi doresc sa fac parasutism dar din pacate nu imi permite varsta.

| anonyymuusss a răspuns:

Se pare ca nu!; acum ai un răspuns.

| AnimeKing a răspuns:

Țin minte că mi-a zis un prieten de un văr de-al lui, care a făcut. Acum nu știu dacă mințea sau nu.