| Bloomz a întrebat:

Alut.Am 16 ani si fac sala de 2 luni jumatate.Am avut o perioada in care aveam peste 86 de kg acum fix un an, am slabit 13 kg iar acum tot mi se spune ca sunt prea slab pentru inaltimea mea de 1.90 (am 73 de kg). Problema mea este ca am o mica burta in zona abdominala plus ca am si bazinul foarte mare.Imi puteti recomanda cateva exercitii sau o dieta alimentara nu foarte stricta pentru inlaturarea acelei grasimi? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Tu faci sală de capul tău sau ai profesor?
De ce nu il intrebi pe el?
Si daca ai oasele late nu ai ce face, asa esti tu construit, iti trebuie exercitii sa te definesti ca sa arati mai bine, nu ai cum sa devii subtire daca esti lat.

| Bloomz explică (pentru Evolution):

Am antrenor, am un program si o dieta adecvata, progresele se vad.Ideea ca eu sunt subtire, bazinul e mare.

| Evolution a răspuns (pentru Bloomz):

Nu ai ce sa faci, doar sa il definesti prin slabire si sa pui in acelasi timp masa musculara.