| Savceh a întrebat:

Am 12 ani si as vrea sa slăbesc si eu, daca ar putea sa ma ajute cineva va rog?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu țineți ma diete la vârste așa mici

| Violleta2022 a răspuns:

Ia de sari coarda de cate 1 ora pe zi sau fa un sport, ca sa pierzi din greutate.
Ori evita sa bei sucuri, sa manaci inghetata, prjituri si paine.

| millar a răspuns:

Buna te rog sa imi dai mesaj sau sa imi raspunzi te ajut cu cea mai mare placere, am fost in situatia ta oarecum sunt si nu vreau sa imi repeti greselile.

| Savceh explică (pentru millar):

Din păcate numai folosesc Facebook sau insta

| Violleta2022 a răspuns (pentru Savceh):

Ma indoiesc ca ai avea FB sau Instagram, odata ce limita de varsta este de peste 13 ani, ori tu declari ca ai numai 12.

| millar a răspuns (pentru Savceh):

Un numar de telefon ceva? Vezi ca ti am dat mesaj

| ElNiku a răspuns:

Daca te droghezi slabesti