| Alexandru_Koler_1992 a întrebat:

Am 12 ani si fac basket si as vrea sa sar mai mult. spyunetimi si mie un program de detenta.

3 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Nu cred ca exista, exercitii pentru detenta.
Sporturi : handball, baschet.
Sari cat mai mult la cos si ai sa vezi ca ti se dezvolta si detenta.

| Gr33N a răspuns:

Nimic nu-ti iese daca nu faci antrenament, inainte de fiecare antrenament, meci, faci 10 sarituri ca mingea, dimineata, seara, si trebuie sa lucrezi la muschiul piciorului... Fa-i pe toti.

| AndreiMARIJUANA a răspuns:

Si eu practic baschet si ca sa faci detenta stai cu varfurile pe o scara si te lasi in jos si sus ( atentie calcaiele sa nu atinga scara )
Bafta in continuare