| Anonim6666644 a întrebat:

Am 16 ani si vreau la vara sa ma apuc de box, dar sunt mult prea scund si foarte gras ma vor primi? am 1.78 si 73 kg.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, nu esti scund. Mike Tyson care a fost un fenomen avea tot 1.78. Mike Tyson nu e inalt, dar avea o viteza nebunaaa in ring, motiv pentru care eu il apreciez foarte mult. Trebuie sa mai slabesti putin intr-adevar, dar daca acesta e visul tau nimic nu-ti poate sta in cale! FUNDA?

2 răspunsuri:
| cLeoTicUs a răspuns:

Nu cred

| DaDuX1 a răspuns:

Ne apucam impreuna.