| AndreiTex a întrebat:

Am 16 ani trag de fiare am 1.80 metri inaltime daca iau proteine o sami contiui cresterea in inaltime sau chiar daca iau proteine tot mi se stopeaza dezvoltarea? crying

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Nu are a face suplimentul nutritiv cu inaltimea. cat timp mananci sanatos si dormi destul e ok. evita exercitiile cu presiune directa pe coloana cum ar fi indreptari cu bara in spate, genoflexiunile cu bara sau trapezul la bara si nu o sa ai probleme cu cresterea in inaltime.

| AndreiTex explică:

Ma gandesc ca daca tragi de fiare ai nevoie de mai multa hrana ca sa te si dezvolti.