| Globalul a întrebat:

Am 2 săptămâni de sala iar întrebarea mea este, de ce Mușchii mei sunt moi? Chiar după 2 săptămâni se vede o mică schimbare in brațe si piept dar sunt moi când mă încordez, nu foarte moi dar spre deosebire de alți prieteni sunt moiuți! Și partea curioasa e ca apar și venele foarte vizibile când mă incordez dar mușchiul moale! De ce? Pe parcurs se v a întări și v a creste mai mult?

2 răspunsuri:
| ForeverAlone97 a răspuns:

Tu in 2 saptamani vrei schimbare? Daca te tii de treaba, vezi schimbari abia dupa 6 luni, dar muschii adevarati se fac in 3-4 ani

| gothicbat a răspuns:

"moiuți" laughinglaughinglaughinglaughing

Ai răbadare, frate, ești abia la început. Ai abia 2 săptămâni, nu 2 ani.