| ZapacelEVER a întrebat:

Am bagat la PublicBet un bilet 2 bilete!
La primul am pierdut 3 meciuri din 9(castig potential 150lei) si la al doilea am pierdut un meci din 5(120lei).

Castig ceva pe biletul al 2-lea? Am inteles ca 10% din castig laughing Barem sa imi scot miza si sa bag alte 2 bilete!

Răspuns Câştigător
| Roberto_6221 a răspuns:

Iti spun SIGUR nu castigi nimic doarece daca ai pierdut un meci s-a dus! Aveai posibilitatea sa bagi pierdere 1 meci sau... dar acest lucru iti miscoreaza foarte foarte mult castigul.

2 răspunsuri:
| bobby90 a răspuns:

Daca ai bagat bilet sigur nu castigi nimic, in schimb daca ai bagat cu pierdere 1-2-3 meciuri e posibil ca din 120 lei sa iei maxim 30-35.

| Liquify a răspuns:

Nu cred. Pe unde am mai pus eu, indiferent ca nu iti iese 1 meci si iti ies restul, sa zicem, 15 nu primesti nimic.