| Cosmin18393 a întrebat:

Salut, am primit un Bonus Sport de 10 lei pe aplicație de mobil Superbet și când vreau sa pun un pariu de 10 lei pot folosi doar bani reali, bani pe care îi aveam deja în cont. Cum fac sa selectez banii de bonus și nu cei reali? Am incercat sa scot banii câștigați in așa fel să pot pariat doar cu bonusul, însă când vreau să-i scot îmi precizează că voi pierde și bonusul...

4 răspunsuri:
| SkandallKamataru a răspuns:

Citeste unde poti folosi bonusu ala ca iti specifica acolo... E un anumit numar de pariuri la o anumita cota, probabil pariuri cu cota peste 1.4, sau minim 1.6, trebuie sa-ti specifice... Sau probabil poate fi folosit bonusul doar la meciurile de fotbal din ro, sau habar n-am, trebuie sa iti specifice.
Cum ai castigat bonusul?

| Cosmin18393 explică (pentru SkandallKamataru):

Am depus 20 de lei pe Superbet și așa am primit bonusul. Am incercat pe tot felul de meciuri cu cote diferite, de min. 1.40 sau peste 2.50, pe meciuri din CL, UEL din Romania, pe meciuri de tenis și tot nu pot să-l folosesc

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Cosmin18393):

Da sincer nu stiu care sunt conditiile, chiar nu stiu cum sa te ajut.
Incearca sa iei contact cu cei de la superbet, banuiesc ca ai optiunea de support in aplicatie si le explici lor, ei te pot ajuta direct.
Vezi sa ai la tine buletinul ca o sa-ti ceara ultimele 4 cifre din cnp si ar fi bine sa il stii.

| anonimul738374 a răspuns:

Nu știți un răspuns nu mai întreba pe saitul asta că sunt oamenii proști, întreabă inteligenta artificiala ea e mai deșteptă de 1000 de ori decât un om, aplicația o găsești pe google