| Mii_Ca_1990 a întrebat:

Am citit pe net, daca fac flotări imi pot creste sâni. as vrea sa stiu cate trebuie sa fac si la cat timp, si cand vor apărea rezultate, de ex cate sa fac pe zi sau la doua zile sa am rezultate peste o luna? Sau ce sa exerciti sa mai fac, dar acasa!

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Pectoralul e muschi, sanii sunt grasime. tesuturile corpului nu se permuteaza intre ele.

| darrio2007 a răspuns:

Nu e adevarat.In timp ti se dezvolta musculatura pieptului.Ori sanii nu au muschi.

| whatevernvm a răspuns:

Dacă stai atârnată cu capul în jos Îți cresc

| K0sti a răspuns:

Daca fac flotări imi pot creste sâni...adica la tine lipsesc sanii?

| SorinelF86 a răspuns:

Nu iti cresc sanii, ti se tonifiaza musculatura pieptului, muschiul nu sanul, si e posibil sa iti impinga sanul in exterior dar cativa milimetri, insesizabil.