| anonim_4396 a întrebat:

Am facut entorsa la genunchi si trebuie sa stau cu piciorul in ghips 3 saptamani. Imediat au trecut. Intrebarea mea este ce sport o sa pot face dupa? Macar sa dau jos kg pe care le-am acumulat in cele 3 saptamani. multumesc!

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Trebuie sa o iei usor pentru recuperare alergari ar fi cel mai bine succes

| Alexandr a răspuns:

Mai bine intreaba medicul!

| edoardo a răspuns:

Salut! nu prea poti face un sport deoarece abia ti-ai scos ghipsul. Daca vrei sa slabesti du-te si fa niste ture de teren!