| anonim_4396 a întrebat:

Am facut zilnic niste exercitii pentru fese, dar nu le-am executat corect si mi s-a lasat fundul si s-a micsorat, eu inainte avandu-l destul de mare si bombat din constructia corpului meu. Acum ce as putea sa fac pentru a reveni la forma initiala?

15 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

E imposibil sa se intample ce ai scris de la niste simple exercitii.

| CravataAlbastra a răspuns (pentru aXy99):

Pana nu ti se intampla nu crezi asa e

| aXy99 a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Nu e vorba de intamplat, dar nu are logica. Doar daca ai slabit...mult.

| CravataAlbastra a răspuns (pentru aXy99):

Aia zic, nu am slabit deloc : ))
Si daca nu stii evident ca nu ai alta optiune la purtator, asa ca shh, vorbiti doar daca sunteti in cunostiinta de cauza, m-am saturat de oameni care doar isi dau cu parerea aiurea, care nu vor sa ajute

| aXy99 a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Si cum ai vrea sa te ajutam? Sa-ti injectam niste silicoane in fese sau cum?

| CravataAlbastra a răspuns (pentru aXy99):

Ce lume idioata sa mor, eu am pus o intrebare pertinenta in legatura cu aceasta schimbare fizica vizibila pe care au intalnit o si alte persoane! nu stiu de unde atitudinea asta zeflemista...dar na, fiecare cat poate, o zi buna!

| aXy99 a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Repet, cum ai vrea sa te ajutam? Opinia ne-am spus-o.

| CravataAlbastra a răspuns (pentru aXy99):

Asa e, vina mea ca n am pus intrebarea unde trebuie.

| AnastasiaK a răspuns:

Adica ai facut sport, ai slabit si nu stii cum sa te ingrasi la loc?

| CravataAlbastra a răspuns (pentru AnastasiaK):

Adica nu ai inteles...nu am slabit, si chiar daca slabeam nu mi se modifica asa forma fundului si nu se micsora.

| AnastasiaK a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Atunci pune intrebarea la extraterestrii...ca la oameni nu prea functioneaza lucrurile asa cum visezi tu si nu stiu cine o sa te poata lamuri pe aici.

| CravataAlbastra a răspuns (pentru AnastasiaK):

Daca nu stii sa-mi raspunzi de ce mai continui sa-ti dai aiurea cu parerea? eu imi cunosc corpul si organismul si ma gandesc ca poate i s-a mai intamplat cuiva asta.

| AnastasiaK a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Se lasa sanii daca te apuci de sex? Te poti dezvirgina daca te masturbezi? laughing Se vede din intrebarile tale, iti cunosti corpul exact cum si-l cunoaste si o fetiță de 10 ani.

Iti zic o data si nu repet asa ca fii atenta: fundul se micsoreaza de la SLABIRE. Ai facut exercitii zilnice (corecte sau gresite, e irelevant cum, rezultatul era acelasi), DECI ai facut mai multa miscare, DECI ai creat un deficit caloric fara sa tii dieta, DECI ai slabit. Daca vrei sa iti creasca muschii fesieri, faci exercitii pentru fund CU GREUTATI (la sala, daca acasa n-ai), in NICIUN caz zilnic (ca in timpul antrenamentului se formeaza microleziuni la nivelul tesutului si e nevoie de timp de refacere pentru muschi ca acestia sa creasca) si iti asiguri un surplus caloric si suficiente proteine. Acum, daca poti sa accepti ca esti nestiutoare in privinta asta si sa inveti de la cei care stiu, bine. Daca nu, atunci continua sa te crezi desteapta si ramai cu fundul care se micsoreaza din cauze necunoscute pentru ca "tu iti cunosti corpul si organismul". Ca na, asta inseamna sa-ti cunosti corpul...sa te trezesti cu modificari si sa nu stii de ce si nici cum sa le "repari" laughing

| Gabigabyi a răspuns:

Poate sa mai pui niste kilograme pe tine sau prin repetitii poti sa inveti sa executi corect acele exercitii.

| CravataAlbastra a răspuns (pentru Gabigabyi):

La greutate stau destul de bine, nu-s slaba, nici grasa, am masa musculara, nu ar trebui sa ma ingras. in schimb exercitii ar trebui sa fac pentru efectul invers ălora, dar nu stiu ce exercitii.