| mary a întrebat:

Am fundul foarte mic si vreau sa mi-l maresc. Stiti exercitii de gimnastica care ajuta la asta sau orice care ma poate ajuta? (Fara operatii)

Răspuns Câştigător
| Fury a răspuns:

Eu fac exercitiile astea si m-au ajutat. Rezultatele au aparut cam in 2 saptamani(le fac in fiecare zi) http://www.cosmopolitan.ro/......xy-1761382

20 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai dar cata nesimtire... fata a deschis un subiect pentru toata lumea. sa poata sa raspunda toata lumea si unele o iau la misto. lasa mary. fa exercitii si o sa iti creasca si nu mai lua in seama unele fete. ca iti vorbesc din rautate:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma confrunt cu aceeas pbm... uite un exercitiu de pilates ft bun...stai in genunchi cu palmele pe sol si ridici piciorul in spate de zece ori, apoi mentii 10 sec.(picorul sa fie paralel cu solul)apoi il aduci in lateral si ridici de cate ori poti, peste 20 de ori, si iar menti 10 sec.(si schimbi piciorul)la sfarsit te va durea fundul rau dar meritawinking

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare seara fa 25 de fandari( fata si pate) si vreo 30 de genoflexiuni! Si eu m-am confruntat cu asta si daca am facut asa am prins o forma frumoasa la fese.

Alte răspunsuri
| DraIneR a răspuns:

Vrei sa ti-l maresti rolling on the floor
omg.
Manaca cel putin 2 zile ciocolata se duce direct catre posterior rolling on the floor
Crede-ma rolling on the floor

| Adya20 a răspuns:

Fetelor, nu ati inteles-o p Mary, nu vrea sa se ingrase, vrea sa-si mareasca fundul asta inseamna ca isi doreste sa fie mai"bombat". Sa capete o forma happy eu iti recomand in fiecare seara, pune-te pe burta si ridica cate un picior pe rand cate 20 de secunde sau 1 min cat poti sa stai, apoi muti piciorul. Dupa ce ai facut pe rand cu fiecare le ridici in sus pe amandoua si ai sa capeti o forma foarte frumoasa crede-mabig grin sper ca ai inteles ce am explicat, chiar are efectbig grin

Alte răspunsuri
| 1234tpu a răspuns:

Nu poti sa faci dintr-un fund plat unul bombat. Nu exista asa ceva. Trebuie sa fie cat de cat bombat ca sa il poti mari cu max 2-3 cm. Mai mult nu.

| Alexandra_4089 a răspuns:

Mary sa stii ca si eu ma confrunt cu aceeasi problema.Tot ce trebuie sa faci este sa faci niste abdomene pe spate.Cate poti tu:*

| Jardan_Mariana_1994 a răspuns:

Buna,poti sa incerci, ajuta.http://perfecte.md/......video.html

| ClaraElizaBoca22 a răspuns:

Ai găsit ceva vreo rezolvare te a ajutat ceva te rog spune-mi și mie