| anonim_4396 a întrebat:

Am găsit pe net 2 benzi de alergare pliabile doar că sunt electrice. Sunt așa de bune? Se bagă în priză? (maxim să o țin o oră cât fac eu sport apoi să o scot).

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Si eu ti-am mai raspuns la o intrebare asemanatoare, cum ca dai bani degeaba pe benzi de alergat in casa, iti aduci aminte?
O vei folosi de 2-3-5 ori dupa care va aduna praf
Sportul se face fie in aer liber fie la sala, fie ambele!

https://www.tpu.ro/......ila-vreau/

| RoCkKiD a răspuns:

Sunt ok daca stai la casa. Daca stai la bloc o sa sune vecinii la politie in 5 min.

| TheGentleman a răspuns:

Benzile de alergare pe termen lung afectează sănătatea articulațiilor. De ce nu alergi în parc, pe iarbă sau pe nisip? E mult mai sănătos și gratuit