| AnthRock a întrebat:

Am o bicicleta (Rocky FSP Country Xplore), nu stiu cu ce pret sau unde sa il dau pentru ca nu stiu cat de bun este (are suspensii duble pe fata unele bune pe spate, genti duble, are o forma tare, e gri, suspensiile pe fata zoom.mai am un DHS Adventure. Vreau sa le vand si daca imi puteti spune unde pot gasi o bicicleta performanata de downhill/freeride dar nu foarte scumpa accept si schimburi le dau pe o bicicleta buna plus diferenta
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| yocata10 a răspuns:

Pai cauta si u pe net si vezi cat face o bicicleta de a ta, si pune-i si u pretul in functie de cum e bicicletawinking aspect, functionalitatewinking

| yocata10 a răspuns:

Atunci comparo cu alte biciclete, fata de cum arata si ce imbunatatiri are la eawinking