| c4t4lin a întrebat:

Am o gantera de vreo 6-7kg... Puteti sa`mi explicati de ce dupa cateva serii de repetari se deplaseaza muschiul intr-o parte?

Răspuns Câştigător
| AdytzTheWolf a răspuns:

Pai evident ca se deplaseaza, cum ti sar parea ca in timp ce tu il lucrezi el sa nu faca nimic laughing, muschiul se incoarda cu fiecare ridicare si evident ca se misca.nu e nimic grav continua sa ridici, iti spun din proprie experienta merita pe deplin, la 14 ani am un fizic cum multi viseaza, bafta

2 răspunsuri:
| c4t4lin explică:

Eu am 16ani...am dezvoltat tot foarte bine in afara de abdomen...mi`e cam lene laughing

| DonAnonymius a răspuns:

Muşchiul lucrează şi el, nu poate sta locului. big grin