| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, bicepsul meu este tare dar nu este conturat ce as putea face pentru a fi bine conturati?

Răspuns Câştigător
| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Trebuie sa maresti greutatile progresiv si sa iei proteine cu carbohidrati si ai sa realizezi ce ti-ai propus.

4 răspunsuri:
| robertp1 a răspuns:

Daca dadeai mai multe detalii, greutate, varsta era mai usor. Sa zicem ca esti mai grasut, daca vrei sa il ai asa https://www.facebook.com/....../photo.php trebuie sa slabesti, sa arzi grasimea, sau sa ti cura de slabire, nu se poate sa ai un biceps conturat fara sa nu slabesti, daca vrei sa faci muschi fara sala, uite niste tipi din Serbia care practica sportul calisthenics, uite ce transformare a coprului poti face in 1 an http://www.youtube.com/watch?v=GhfLNN4BloY

| TMNT2013 a răspuns (pentru robertp1):

Nu sunt gras am cam 40-41 Kg si 12 ani si sunt destul de inalt cam 1, 55-56.

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru TMNT2013):

Bai dao dracu, la 12 ani te gandesti la muschi bine conturati si... pe cand trebuiea sa te gandesti la jocuri adegvate varstei tale si petrecutul timpului cu prietenii. Ce sa mai!

| Cosmin86 a răspuns (pentru TMNT2013):

Pai la 40-41 de kg ce biceps sa ai? laughing

P.S. : daca esti mai greu NU inseamna ca esti gras, poti sa ai kilograme de muschi sau kilograme de grasime, in cazul tau ai de pus cateva kg bune de muschi, pana te poti gandi la biceps