| Kcristy a întrebat:

Am si eu o intrebare am vreo 65...67 kg la 1, 85 (inaltime) si vreau sa ma apuc de sala sa mai pun ceva pe mine...am zis sa cumpar Total Mass 4200 credeti ca e bun(dauneaza sanatati) si sa imi ziceti si cum trebuie luat ca am inteles de pe un site ca trebuie luat si dupa greutatea care o ai plss help

Răspuns Câştigător
| Veme a răspuns:

Nu iti voi da sfaturi cum sa il iei, dar pot sa-mi spun parerea referitor la daca este bun sau nu. Ei bine, eu cred ca nu este bun, si cred ca daca vrei sa castigi in greutate ar trebui sa mananci mai multa mancare. De ce spun asta? Ei bine, acum cand ai intrebat m-am interesat sa vad ce este, si am vazut ca daca doar proteinele ar fi de calitate ar trebui sa fie mult mai scump decat este. Adica: are 25% proteine si 3 kg si este 79 de ron. Sa zicem ca proteina este luata din carne. Ar echivala cu 4 kg de carne dar costa mai putin decat 4kg de carne. Si mai are si lipide si grasimi si ambalaj. Deci ceva este ciudat. Fie nu are ce scrie pe el si baga anabolizanti ca sa obtina ceva efect si sa se cumpere, fie are ce scrie pe el dar din soia, produsul fiind de calitate indoielnica, neavand sigurata ca nu contine de exemplu si fitoestrogeni extrasi din soia. Deci minciuna gogonata care iti distruge sanatatea.

4 răspunsuri:
| Avaya a răspuns:

Pai eu zic ca sa faci o luna de sala asa fara nimica si dupa ceea sa intrebi instructorul sau alte persoane care fac de mult timp ce sa iei parerea mea happy

| DanielBoboc a răspuns:

Am auzit ca total mass(pastile) dauneaza grav sanatati am o ruda care are si acum e uscativa si are stari de voma.mi-a spus ca nu va mai lua niciodata. sper ca te-am ajutat. fundita?

| abcd12 a răspuns:

Total mass pastile, esti normal copile? 1.nu dauneaza deloc sanatatii 2. fa o vreme sala fara niciun supliment ca sa se obisnuiasca muschiul, si dupa aia dupa cateva luni poti sa incepi sa iei