| Sirion a întrebat:

Daca vreau sa driblez pe cineva e mai bine sa trec direct de el sau il depasesc rapid si dupa il ocolesc la fel de repede? DAU FUNDA PROMIT:*

Răspuns Câştigător
| HardCore7750 a răspuns:

Daca ai timp sa il ocolesti e mai bine asa, doar daca e unu la unu cu adversarul, sa treci direct de el e mai greu, doar cu aia mai amatori
Toate cele bune

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Stilul de a dribla mai eficient mi se pare cel în care dai mingea pe lângă adversar şi apoi îl ocoleşti.
O seară bună.

| Chamberlin a răspuns:

Il ocolesti sau impingi mingea mai tare ca sa nu o atinga el.