| AlexMircea88 a întrebat:

Am si eu un bilet la Bingo1x2 bet am pariat pe 11 echipe si am 6 echipe care au câștigat una a făcut egal iar celelalte 4 echipe au pierdut, exista șansa să câștig ceva sau nu?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bani aruncati degeaba la pariuri, cînd o sa vă vină mintea la cap? Intelege ca aceste jocuri sunt facute ca sa pierzi banii, sa cîstige patronii de case de pariuri sau de cazinouri ca mai sunt româ ni care cred ca se îmbogatesc peste noapte la păcănele sau la cazinou, minciuni, aceste jocuri de noroc sunt o capcană te fac dependent de ele ca si cei care consumă droguri, si aceia cred ca drogurile le aduc fericirea, si asa ajung faliți bolnavi si dependenti, la fel ca in cazurile jocurilor de noroc pierzi banii si îi ajuti pe altii sa se îmbogateasca iar tu devii dependent de ceva ce nu o sa mai scapi niciodata, daca tu asa vrei sa faci este problema ta sunt banii tai pierde i si o sa vezi ca vei ajunge pe drumuri.