| Mariuss32 a întrebat:

Am un coleg care are pe abdomen mușchi(pătrățele). Eu nu am dar dacă mă încordez, mușchii abdomenului meu sunt mai tari ca ai lui. Cum fac să am și eu pătrățele? Pe seară fac câte 60 abdomene.

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Abdomene si flotari pe timp indelungat.Nu te astepta la rezultate in putin timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ai muschi mai bine dezvoltati ca ai lui,insa ori esti gras si nu ti se vad,ori nu ai facut si antrenamente care sa ti puna in evidenta, cel utin asa am auzit ca trebuie sa faci de la unu sportiv, cica daca faci exerciti dar nu ti diete bogate in carbohidrati, cu grasimi ne saturate si cu verdeturi, nu ti se vad.

| Mariuss32 explică:

Nu sunt gras, am aproape 1.80(metri) și 62 kg.

| TeckTonik997 a răspuns (pentru Mariuss32):

Atunci iti pipai stomacul si coloana vertebrala, nu muschii.