| 50LeiCincizeci a întrebat:

Antrenamentele cu haltera iti pot afecta viteza la alergat?
Cum este mai bine sa fac, sa slabesc alergand, sau sa combin antrenamentele cu haltera + alergare?
Vreau intr-un final sa alerg cat mai tare, sa ajung la potential maxim.
De asta va intreb ce este mai bine de facut.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Iti afecteaza. Daca fugi cu ea in spate.Glumesc! Combina-le.Antrenament cu haltera apoi o scurta alergare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le recomand pe amandoua, eu fac sala acasa si am destula masa musculara, iar la fotbal cu baietii mereu sunt primul la minge laughingChiar nu cred ca afecteaza